Hakkımızda

  Fuar Bakalım KİMDİR?

  İstanbul’da faaliyet gösteren firmamız günün değişen şartlarını göz ardı etmeyerek, yaptığı tüm organizasyonlarda kaliteli hizmet anlayışını esas alıp, çalışmalarında “amatör ruhla, profesyonel hizmet” anlayışını ilke edinmiştir. Sektörde 1996 yılından itibaren biriktirdiğimiz 24 yıllık bilgi ve tecrübelerimizi, kalite standartlarından ve etik değerlerimizden ödün vermeden özgün hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti ilkesiyle, organizasyonlarınızda çözüm ortağınız olmak amacıyla Tatilbakalım / Fuarbakalım çatısı altında bir araya getirdik  EKİBİMİZ & HİZMETLERİMİZ NELERDİR?

  Genç ve deneyimli kadrosuyla başta yurtdışı fuarlara seyahat organizasyonları, stantlı / stantsız katılım , yurtiçi ve yurtdışı otel konaklamaları, uçak bileti, vize, transfer, yurtdışı ve yurtiçi paket turlar, kongre, seminer ve bayi toplantı organizasyonları, şirket içi eğitimler, ürün lansmanları, açılış ve davetler, YURT DIŞI FUAR TEŞVİKLERİ DANIŞMANLIĞI, PAZAR ARAŞTIRMA DESTEKLERİ olmak üzere çok geniş bir hizmet yelpazesinde çözümler üretmektedir.

  Mükemmelin, ayrıntılarda saklı olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle ele aldığımız her projede, kendimizi proje sahibinin yerine koyup, başlangıçtan son ana kadar geçen sürede, en ufak ayrıntıya özen gösteriyoruz.

  Hem müşterilerimizin hem de firmamızın başarısı için birlikte çalışıyoruz. Sektörümüzden diğer firmaların çabalarını, başarılarını, katkılarını da anlıyor ve saygı duyuyoruz. Ele aldığımız her projede, hâlâ ilk günkü tatlı heyecanımızı yaşarken, geçmişten kazandığımız deneyimleri kullanarak, problemlere profesyonel bakış açımızla yaklaşıyoruz. Dürüstlük ve doğruluk daima inandığımız ve asla taviz vermeyeceğimiz değerlerin başında gelir.  HEDEFİMİZ NEDİR?

  Her bir müşterimiz tek tek bugün ve gelecekte bizim birer parçamız olarak değerlendirilmektedir. Hedefimiz sizlere kaliteli hizmet sunmak ve arkamızda gülümseyen yüzler bırakmak, özellikle ticari turlar konseptinde verdiğimiz hizmetlerle firmalarımıza ve devlet ekonomisine artı değer katmaktır.


   

   

  FUARBAKALIM

   

  © 2018 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2